Huomenna olisi live vaihto Hesassa tiedossa. Olen tehnyt vaihtoa varten joitakin kortteja ja tässä pieni kuvakooste niistä. Jos vaihdosta jää jotain niin laitan vapaat tänne blogiin.
Jees eli la 16.9 Helsingin Sokoksen kempparin vieressä olevassa Coffee Housessa klo. 15. Etköhän ole sinne tervetullut. Nyt sinne on ilmoittautunut 6 hlöä. Treffejä on järjestämässä Alice. Laita hänelle vaikka sähköpostia jos olet kiinnostunut tulemaan paikalle. Sähköposti on toute_bleu@hotmail.com .
Kiitos!:) Tää oli nyt vähän lyhyellä varoitusajalla niin katsotaan. Mutta Alice taisi laittaa Facessa kaveripyynnön, jonka hyväksyin, joten eiköhän jatkossa ainakin järjesty jos ei huomenna.:)
3 kommenttia:
Oliskohan tästä vaihdosta enemmän tietoa jossain?:) Kiinnostaisi kyllä, koska ovat niin harvinaisia. Mikä paikka ja kellonaika?
Jees eli la 16.9 Helsingin Sokoksen kempparin vieressä olevassa Coffee Housessa klo. 15. Etköhän ole sinne tervetullut. Nyt sinne on ilmoittautunut 6 hlöä. Treffejä on järjestämässä Alice. Laita hänelle vaikka sähköpostia jos olet kiinnostunut tulemaan paikalle.
Sähköposti on toute_bleu@hotmail.com .
Kiitos!:) Tää oli nyt vähän lyhyellä varoitusajalla niin katsotaan. Mutta Alice taisi laittaa Facessa kaveripyynnön, jonka hyväksyin, joten eiköhän jatkossa ainakin järjesty jos ei huomenna.:)
Lähetä kommentti